Yeni Resimler

Orta Yaşlı Erkeklere Benzeyen Bebekler

Bu sevimli bebek fotoğrafları pek bir büyümüş de küçülmüş… Belki hepsi Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi filminde rol alabilirdi. Hayal edemediniz mi? Öyleyse, bu ilginç bebek resimlerine bir bakın!

Her Gün Bıkmadan Bir Kızın Okuldan Çıkmasını Bekleyen Sevgi Dolu Köpüş: Ralph

Köpeklerin sevgide sınır tanımadığı bir gerçek. BuzzFeed'de karşımıza çıkan bir dostluk da bunun kanıtı. Ralph ve Elisa tanıştıkları günden beri en yakın arkadaşlar. Ralph her gün onu okul çıkışında bekliyor, Elisa her gün Ralph'ı sevmeye gidiyor. İleri butonuna tıklayın.

Kız Çocuğu Yetiştirme Konusunda Ustalaşmış Babaların Kızlarıyla Yaşadığı 16 Enfes An

Bir kız ne kadar büyürse büyüsün ilk aşkı her zaman babasıdır derler öyle değil mi? Peki bu sevginin kendi kendine oluştuğunu mu sanıyorsunuz? Elbette hayır! Bir babanın kızına verebileceği en güzel hediye sonsuz sevgisi ve ilgisidir. Bunları yapmayı başarabilmiş babalardan nefes kesici güzellikte fotoğrafları sizler için derledik.

4 Yıl Boyunca Eşi ve Küçük Kızını Gizli Gizli Fotoğraflayan Bir

Filipinli bir kadın, kocası ve kızının haberi olmadan onların fotoğraflarını çekti ve dev bir albüm oluşturdu! İleri butonuna tıklayın.

Küçük Çocukların Yeni Doğan Kardeşleriyle İlk Kez Tanıştıkları An Yakalanmış 19 Poz

Sizin kadar sevileceğine hatta bir an için şeytana uyup sizden daha çok sevileceğine inandığınız, sizden daha sevimli ve daha yardıma muhtaç bir varlığın dünyaya "kardeşimiz" kisvesi altında geliverişi ve yanında getirdiği o hüzün bir çoğumuzun en iyi hatırladığı şeylerden biri. Bu kötü kısımları bir yana bırakırsak, ileride hayatımızın ağırlığını sırtlayıp bizi hafifletecek, en büyük sırdaşımız, bu hayattaki diğer yarımız doğuyor! Peki onlarla o "ilk karşılaşma" nasıl oluyor hatırladınız mı? İleri butonuna tıklayın.

Aşırı Doz Mutluluk Vaat Eden 17 Şirin Bebek Fotoğrafı

Bir fotoğraf düşünün ki, her baktığınızda sebepsizce gülümseten türden... Buyurun size aşırı doz mutluluk vaat eden o bebek fotoğrafları... İleri butonuna tıklayın.

Büyük Adam Olduğunu Kanıtlamaya Çalışan 9 Afacan Çocuk

Erkek olmak kolay değil tabi. Tamir işlerinden anlamak, dünyayı kurtarmak için temel teknikleri bilmek ve her zaman yakışıklı görünmek zor. İleri butonuna tıklayın.

Bir Anne Anlatıyor: Çocuklarınız İçin Yapabileceğiniz En Değerli Şey

Kızım bir gün okuldan geldi ve arkadaşının anne ve babasının boşanacağını söyledi. Sonra bana, “Anne, bu hiç bizim de başımıza gelecek mi?” diye sordu. Ona doğru baktım ve “Hayır bebeğim, gelmeyecek. Güvendesin merak etme” dedim. Bir yıl sonra babası ve ben ayrıldık. Haberin devamı için ileri butonuna tıklayın.

Çocuklara Bağırmak Yerine Onlarla Konuşmak Neden Önemli?

Neredeyse bütün ebeveynler zaman zaman kontrolünü kaybeder ve çocuklara bağırır. Peki ya bunu defalarca yaparsanız? İleri butonuna tıklayın.

Çocuğunuza Sözünüzü Dinletmek İçin Yapmanız Gerekenler

Rehber öğretmenler olarak çocuğunun söz dinlemezliğinden yakınan velilerin, “Hocam bu çocuk sözümü hiç dinlemiyor”, “Ne dersem tersini yapıyor, artık söz geçiremiyorum” türü cümlelerle rehberlik servislerine gelmelerine aşinayızdır. Haberin devamı için ileri butonuna tıklayın.

Araştırma: Mutlu Bir Çocukluğun 10 Sırrı

“Hayattaki en büyük şanslardan biri, mutlu bir çocukluk geçirmektir.” – Agatha Christie Çocukluk insan hayatında özel bir dönem. Çocuğun etrafındaki dünyayı tanımaya çalıştığı bir keşfetme, oyun oynama, merak etme ve eğlenme dönemi. İleri butonuna tıklayın.

Bir Tüp Diş Macunuyla Kızına Zorbalıkla İlgili Ders Veren Bir Anne

Kızı geçtiğimiz yıl ortaokula başlamadan önce, Amy Gardner onu önündeki yıla hazırlamak için özel bir ihtimam gösterdi. Anne-kız ikilisi küçük kızın okuldaki dolabını süslediler, ona yeni üniformalar aldılar ve okul malzemeleri alışverişi yaptılar. Ancak Amy’nin, yeni okuluna geçiş yapmadan bir gece önce kızına yaptırdığı şey, her şeyden çok daha önemliydi. İleri butonuna tıklayın.