Yeni Videolar

Abisinin Kucağında Uyuyakalan Dünyalar Tatlısı Bebek

Abisinin kucağında parmağını emerken uyuyakalan bebeğin görüntüleri sosyal medyada kısa süre içerisinde milyonlarca kişi tarafından izlendi. İşte o içinizi ısıtacak anlar

Küçük Bir Çocuğun Suratını Eğlence Olsun Diye Şekilden Şekle Soktular

Suudi Arabistan'da hemşireler hastaneye getirilen bir çocuğun suratını eğlence olsun diye şekilden şekle sokarak kameraya kaydettiler. Görüntülerin sosyal medyada yayılmasından sonra durumdan haberdar olan ebeveynler şikayetçi olarak, çocuğun suratını şekilden şekle sokarak eğlenen 3 hemşirenin tespit edilmesini sağladı. Hemşireler tespit edildikten sonra açığa alındı.

Annesinden gözünü ayırmayan bebek!

Sevimli bebek, annesine bir aşkla bakıyor. :)

Kundaktan Her Kurtuluşunda Aynı Hareketi Yapıyor

Kundaklanan bebek her sabah kundaktan kurtulunca etrafa mutluluk saçıyor.

En Sevimli Balık Yürüyor

Balık Nemo kostümü ile sevimli ufaklığın yürüyüşü görenlerin yüzünde bir gülümseme bıraktırıyor.

İkiz Bebekler Gece Yarısı Odalarını Böyle Karıştırıyor

İkiz bebekler gece yarısı beşiklerinden atlayıp odalarının altını üstüne getiriyorlar.

Uykusunda Ağlayan Bebek

Rüyasında onu huzursuz edecek bir şey gördüğünü düşündüğümüz sevimli bebek, mışıl mışıl uyurken birden suratını ekşitmeye başlıyor. Sonrasında ise ağlamaya karar vererek uykusundan uyanıyor. Sevimli bebeğin değişik uyanma şeklini izlemek için, seçtiğimiz videoya tıklayın.

Minik Kardeşini Yanağından Öpen Tatlı Abi

Kendisi de daha ufak olan tatlı mı tatlı bir abi, yeni doğmuş bir bebek olan kardeşini çok seviyor olmalı ki, onu devamlı öpüyor. Ama minik abiye hak vermemek elde değil. İnsanın böyle tatlı bir kardeşi olursa 24 saat öpmek ister! Videomuza tıklayarak bu tatlı kardeşlerin görüntülerini izleyebilirsiniz.

Dünyanın En Tatlı Uyuyan Bebeği

Uyurken yaptığı değişik hareketle, dışarıdan seyredildiğinde hem melek gibi hem de keyifli görünen bu sevimli bebeğin görüntülerini içeren videoyu sizin için seçtik. Siz de bu dünyanın en güzel uyuyan bebeğin görüntülerini izlemek için videomuza tıklayın.

Oyuncak Ayılara Sarılan Tatlı Minik

Kendinden oldukça büyük olan oyuncak ayılara sarılan sevimli kız dışarıdan ne kadar sevimli göründüğünün farkında değil sanırız. Ayıcıklara bir akrabasına sarılır gibi sarılan tatlı kızın görüntülerini izlemek istiyorsanız, sizin için seçtiğimiz videoya tıklayın deriz.

Bebekler Merdivenden Nasıl Çıkarlar

Birbirinden sevimli minik bebekler halı haplı bir merdivenden yukarı çıkmaya başlıyor. Başlarında ise daha büyük bir çocuk onların merdivenden çıkmalarını seyrediyor ve belli ki bu görüntüyle çok eğleniyor. Sevimli bebeklerin merdiven çıkma görüntülerini izlemek için, videomuza tıklayın.

Tatlı Bebek Hamama Giderse

Babası, hem tombiş hem çok tatlı bir bebeği hamama götürmüş, tasla kafasına su döküyor. Halinden oldukça memnun görünen sevimli bebeğin tatlı hallerini izlemek istiyorsanız, sizin için seçtiğimiz videoyu izleyebilirsiniz.

Annesi Yemek Yedirmeden Önce Ağzını Açıp Bekleyen Minnoş

Çocuklarına zorla yemek yedirmeye çalışan annelerin biraz şaşıracağı bu tatlı bebek, çok acıkmış olacak ki annesi ona yemek vermeden hemen önce ağzını açıp bekliyor. Yemek yemeyi çok seven bu tatlı kızın yemek yerken ki sevimli hallerini videomuzda izleyebilirsiniz.

Suda Yüzen Bebeğin Tatlı Halleri

Suda hatta su altında hiç panik yapmadan yüzen bebeğin sevimli mi sevimli hallerini içeren videoyu sizin için seçtik. Sudan korkmadan yüzen tatlı bebeğin suda hareketlerini izlemek için videomuza tıklamanız yeterli.

İkizinin Üstünde Eğlenmenin Yolunu Bulan Minnoş

Kardeşi yerde oynarken onun üstüne çıkan sevimli bebek, değişik bir şey keşfetmenin mutluluğu ile kardeşinin ayağını yakalamaya çalışıyor. Bu sevimli miniklerin tatlı hallerini izlemek için sizin için seçtiğimiz videoya tıklayabilirsiniz.

Yeni Yürümeye Başlayan Bebeğin Tatlılığı

Dünyalar tatlısı bir bebek belli ki yeni yeni yürümeye başlamış. Ürkek ürkek attığı adımları tatlı gülüşüyle süsleyen sevimli miniğin yürüyüşünü ve evin köpeğinin sevimli hallerini, sizin için seçtiğimiz videoda izleyebilirsiniz. Sizce de bu bebek çok tatlı yürümüyor mu?

Çocuklara Yeni Yürümeyi Öğretme Tekniği

Endonezyalı çift çocuklarına bu yöntemi kullanarak yürümeyi öğretiyorlar.

Canlı Yayını Basan Sevimli Çocuklar

Evinden canlı yayına bağlanan spikerin çocukları babalarının çalışma odasını bastılar.

Sevimli Bebek İle Köpeğin Tatlı Dostluğu

Birkaç aylık olan minik ve sevimli bebek koltuğunda mışıl mışıl uyurken, koltuğun yanında ise evin sevimli ve büyük köpeği uyuyakalmış hem de kafasını bebeğin eline koymuş halde. Bebek ve köpeğin bu bakanların içini ısıtan görüntüsünü izlemek için videomuza tıklayın.

Yemeklerini Yiyen Kuşlara Sinirlenen Bebek

Dışarıda oturmuş elindeki tabaktan yemeğini yemek isteyen minik çocuk, bir anda karnı en az onun kadar acıkmış olan her boydan kuşun istilasına uğruyor ve kuşlar tabağındaki yemeklerini yedikçe avazı çıktığı kadar ağlıyor. Etrafındakileri güldüren bu sevimli çocuğun videosunu izlemek için tıklayın.

Gel Gel Diyen Sevimli Bebek

Yeni yeni konuşmaya başladığını düşündüğümüz güzeller güzeli bir kız bebek, annesinin de yönlendirmeleri ile gel gel diyor ama çok tatlı diyor. Bir yandan elindeki diş kaşıma aleti ve emzikle oynayan bir yandan da annesine laf yetiştiren bu sevimli bebeğin keyifli videosunu izlemek için tıklayın.

Ayak İzi Alınan Sevimli Bebek

Bebekleri dünyaya gelen aileler, ileride baktıklarında yüzlerinde hoş bir tebessüm bırakacak bir anıya imza atmak adına, bebeklerin mürekkeple ayak izlerini alıp kağıtlara bastırıp saklıyorlar. Yeni doğmuş bir bebeğin ayağına mürekkep sürülüp ayak izi alınmasını videomuzda izleyebilirsiniz.

Dünyanın En Sevimli Suratı

İddia ediyoruz! Uzun zamandır bu kadar sevimli bir bebek suratı görmediniz :) Dudaklarını büzerek kameraya boz veren bu yakışıklı delikanlının tatlı hallerini izlemek için, sizler için seçtiğimiz keyifli videoya tıklayabilir ve bu tatlı bebeğin tatlı hallerini görebilirsiniz.

Sabırsız Bebek Artık Dışarı Çıkmak İstiyor

Hamileliğin son günlerini yaşadığı belli olan hamile kadının bebeği oldukça sabırsız olmalı ki dışarıya çıkmak için, dışarıdan bakanları hayrete düşüren hareketler yapmaya başlamış. Oldukça değişik görüntülere sahne olan videou izlemek için tıklayın.