Yeni Videolar

Abisinin Kucağında Uyuyakalan Dünyalar Tatlısı Bebek

Abisinin kucağında parmağını emerken uyuyakalan bebeğin görüntüleri sosyal medyada kısa süre içerisinde milyonlarca kişi tarafından izlendi. İşte o içinizi ısıtacak anlar

Küçük Bir Çocuğun Suratını Eğlence Olsun Diye Şekilden Şekle Soktular

Suudi Arabistan'da hemşireler hastaneye getirilen bir çocuğun suratını eğlence olsun diye şekilden şekle sokarak kameraya kaydettiler. Görüntülerin sosyal medyada yayılmasından sonra durumdan haberdar olan ebeveynler şikayetçi olarak, çocuğun suratını şekilden şekle sokarak eğlenen 3 hemşirenin tespit edilmesini sağladı. Hemşireler tespit edildikten sonra açığa alındı.

Annesinden gözünü ayırmayan bebek!

Sevimli bebek, annesine bir aşkla bakıyor. :)

Kundaktan Her Kurtuluşunda Aynı Hareketi Yapıyor

Kundaklanan bebek her sabah kundaktan kurtulunca etrafa mutluluk saçıyor.

En Sevimli Balık Yürüyor

Balık Nemo kostümü ile sevimli ufaklığın yürüyüşü görenlerin yüzünde bir gülümseme bıraktırıyor.

İkiz Bebekler Gece Yarısı Odalarını Böyle Karıştırıyor

İkiz bebekler gece yarısı beşiklerinden atlayıp odalarının altını üstüne getiriyorlar.

Uykusunda Ağlayan Bebek

Rüyasında onu huzursuz edecek bir şey gördüğünü düşündüğümüz sevimli bebek, mışıl mışıl uyurken birden suratını ekşitmeye başlıyor. Sonrasında ise ağlamaya karar vererek uykusundan uyanıyor. Sevimli bebeğin değişik uyanma şeklini izlemek için, seçtiğimiz videoya tıklayın.

Minik Kardeşini Yanağından Öpen Tatlı Abi

Kendisi de daha ufak olan tatlı mı tatlı bir abi, yeni doğmuş bir bebek olan kardeşini çok seviyor olmalı ki, onu devamlı öpüyor. Ama minik abiye hak vermemek elde değil. İnsanın böyle tatlı bir kardeşi olursa 24 saat öpmek ister! Videomuza tıklayarak bu tatlı kardeşlerin görüntülerini izleyebilirsiniz.

Dünyanın En Tatlı Uyuyan Bebeği

Uyurken yaptığı değişik hareketle, dışarıdan seyredildiğinde hem melek gibi hem de keyifli görünen bu sevimli bebeğin görüntülerini içeren videoyu sizin için seçtik. Siz de bu dünyanın en güzel uyuyan bebeğin görüntülerini izlemek için videomuza tıklayın.

Oyuncak Ayılara Sarılan Tatlı Minik

Kendinden oldukça büyük olan oyuncak ayılara sarılan sevimli kız dışarıdan ne kadar sevimli göründüğünün farkında değil sanırız. Ayıcıklara bir akrabasına sarılır gibi sarılan tatlı kızın görüntülerini izlemek istiyorsanız, sizin için seçtiğimiz videoya tıklayın deriz.

Bebekler Merdivenden Nasıl Çıkarlar

Birbirinden sevimli minik bebekler halı haplı bir merdivenden yukarı çıkmaya başlıyor. Başlarında ise daha büyük bir çocuk onların merdivenden çıkmalarını seyrediyor ve belli ki bu görüntüyle çok eğleniyor. Sevimli bebeklerin merdiven çıkma görüntülerini izlemek için, videomuza tıklayın.

Tatlı Bebek Hamama Giderse

Babası, hem tombiş hem çok tatlı bir bebeği hamama götürmüş, tasla kafasına su döküyor. Halinden oldukça memnun görünen sevimli bebeğin tatlı hallerini izlemek istiyorsanız, sizin için seçtiğimiz videoyu izleyebilirsiniz.

Annesi Yemek Yedirmeden Önce Ağzını Açıp Bekleyen Minnoş

Çocuklarına zorla yemek yedirmeye çalışan annelerin biraz şaşıracağı bu tatlı bebek, çok acıkmış olacak ki annesi ona yemek vermeden hemen önce ağzını açıp bekliyor. Yemek yemeyi çok seven bu tatlı kızın yemek yerken ki sevimli hallerini videomuzda izleyebilirsiniz.

Suda Yüzen Bebeğin Tatlı Halleri

Suda hatta su altında hiç panik yapmadan yüzen bebeğin sevimli mi sevimli hallerini içeren videoyu sizin için seçtik. Sudan korkmadan yüzen tatlı bebeğin suda hareketlerini izlemek için videomuza tıklamanız yeterli.

İkizinin Üstünde Eğlenmenin Yolunu Bulan Minnoş

Kardeşi yerde oynarken onun üstüne çıkan sevimli bebek, değişik bir şey keşfetmenin mutluluğu ile kardeşinin ayağını yakalamaya çalışıyor. Bu sevimli miniklerin tatlı hallerini izlemek için sizin için seçtiğimiz videoya tıklayabilirsiniz.

Yeni Yürümeye Başlayan Bebeğin Tatlılığı

Dünyalar tatlısı bir bebek belli ki yeni yeni yürümeye başlamış. Ürkek ürkek attığı adımları tatlı gülüşüyle süsleyen sevimli miniğin yürüyüşünü ve evin köpeğinin sevimli hallerini, sizin için seçtiğimiz videoda izleyebilirsiniz. Sizce de bu bebek çok tatlı yürümüyor mu?

Çocuklara Yeni Yürümeyi Öğretme Tekniği

Endonezyalı çift çocuklarına bu yöntemi kullanarak yürümeyi öğretiyorlar.

Canlı Yayını Basan Sevimli Çocuklar

Evinden canlı yayına bağlanan spikerin çocukları babalarının çalışma odasını bastılar.

Sevimli Bebek İle Köpeğin Tatlı Dostluğu

Birkaç aylık olan minik ve sevimli bebek koltuğunda mışıl mışıl uyurken, koltuğun yanında ise evin sevimli ve büyük köpeği uyuyakalmış hem de kafasını bebeğin eline koymuş halde. Bebek ve köpeğin bu bakanların içini ısıtan görüntüsünü izlemek için videomuza tıklayın.

Yemeklerini Yiyen Kuşlara Sinirlenen Bebek

Dışarıda oturmuş elindeki tabaktan yemeğini yemek isteyen minik çocuk, bir anda karnı en az onun kadar acıkmış olan her boydan kuşun istilasına uğruyor ve kuşlar tabağındaki yemeklerini yedikçe avazı çıktığı kadar ağlıyor. Etrafındakileri güldüren bu sevimli çocuğun videosunu izlemek için tıklayın.

Gel Gel Diyen Sevimli Bebek

Yeni yeni konuşmaya başladığını düşündüğümüz güzeller güzeli bir kız bebek, annesinin de yönlendirmeleri ile gel gel diyor ama çok tatlı diyor. Bir yandan elindeki diş kaşıma aleti ve emzikle oynayan bir yandan da annesine laf yetiştiren bu sevimli bebeğin keyifli videosunu izlemek için tıklayın.

Ayak İzi Alınan Sevimli Bebek

Bebekleri dünyaya gelen aileler, ileride baktıklarında yüzlerinde hoş bir tebessüm bırakacak bir anıya imza atmak adına, bebeklerin mürekkeple ayak izlerini alıp kağıtlara bastırıp saklıyorlar. Yeni doğmuş bir bebeğin ayağına mürekkep sürülüp ayak izi alınmasını videomuzda izleyebilirsiniz.

Dünyanın En Sevimli Suratı

İddia ediyoruz! Uzun zamandır bu kadar sevimli bir bebek suratı görmediniz :) Dudaklarını büzerek kameraya boz veren bu yakışıklı delikanlının tatlı hallerini izlemek için, sizler için seçtiğimiz keyifli videoya tıklayabilir ve bu tatlı bebeğin tatlı hallerini görebilirsiniz.

Sabırsız Bebek Artık Dışarı Çıkmak İstiyor

Hamileliğin son günlerini yaşadığı belli olan hamile kadının bebeği oldukça sabırsız olmalı ki dışarıya çıkmak için, dışarıdan bakanları hayrete düşüren hareketler yapmaya başlamış. Oldukça değişik görüntülere sahne olan videou izlemek için tıklayın.

Ablasının Kucağında Mutlu Olan Yeni Doğmuş Bebek

Kardeş sevgisinin tam bir özeti olan bu abla-kardeş videosuna bayılacaksınız. Yeni doğmuş tatlı mı tatlı bir bebek, ondan birkaç yaş büyük olan ablasının kucağına yatırılmış olmaktan gayet memnun görünüyor. Bu harika videoyu izlemek için tıklamanız yeterli.

Banyo Yaparken Uyuyakalan Tatlı Bebek

Annesi banyo yaptırırken uykuya daha fazla dayanamayıp yenik düşen sevimli tombiş bebek, banyoda uyurken birden kafası yere düşüyor ve annesinin kaldırmasıyla da basıyor yaygarayı.. Sizi gülümsetecek bu keyifli videoyu izlemek için videomuza tıklayın.

Hamile Kadından Şaşırtan Dans Şov

Doğumuna az bir zaman kaldığını gördüğümüz hamile bir kadın, dansı çok seviyor olacak ki, ilerleyen hamileliğine rağmen, hareketli bir müzikle kendini kaybediyor ve başlıyor eşiyle bir latin dansı yapmaya.. Bu ilginç dans gösterisini izlemek için videomuza tıklayın.

Bebeğin Limon Sevgisi ve Sonucu

Sevimli bir bebek, annesinin uzattığı limona ağzını uzatıyor, başta limonun ekşi tadıyla yüzü değişse de limonu sevmiş olacak ki, limona doğru bir hamle daha yapıyor. Limonsever olmasına şaşırdığımız bebeklerden biri olan bu tatlı bebeğin videosunu izlemek için videomuza tıklayabilirsiniz.

Annesinin Çıkardığı Seslerle Çok Eğlenen Tatlı Bebiş

Annesinin onun için anlaşılmaz olsa da çıkardığı komik sesleri çok sevmişe benzeyen tatlı bebek, bu sesler duyduğu seslere karşılık karşısındaki annesine gülücükler dağıtmaya başlıyor. Bu güler yüzlü ve sevimli bebeğin içinizi ısıtacak videosunu izlemek için videomuza tıklayabilirsiniz.

Tatlı Bir Bebeğin İlk Adımları

Babası tatlı kızının ilk adımlarını ölümsüzleştirmek için eline telefonunu almış kayıt yapıyor. Sevimli minikse başta biraz korksa da sonra babasının telkinleriyle biraz daha kendinden emin adımlar atarak yürümeye başlıyor. Sevimli miniğin yürümeye başladığı ilk dakikaları izlemek için bu keyifli videoyu izleyebilirsiniz.

Kendi Kendini Sallayan Müziksever Minnoş

Tatlı mı tatlı bir kız bebek oturtulduğu sallanan koltuğunda müziğinde etkisiyle beşik gibi sallanıp dans ediyor ve adeta kendini sallıyor. Bu sevimli bebeğin sempatik ve keyifli hareketlerini izlemek için seçtiğimiz bu tatlı videoyu izleyebilirsiniz.

Babasının Dikkatini Çekmek İsteyen Tatlı Bebek

Cep telefonuyla uğraşan babasının kendisiyle ilgilenmesini isteyen sevimli bebek, babasının ilgisini çekmeyi erken yaşta öğrenmiş :) Bakın bu sevimli surat, çok sevdiği babasının ilgisini çekmek için nasıl bir yol bulup amacına ulaşıyor...

Bu Sevimli Minik Size Neler Anlatıyor Neler

Hayatınızda gördüğünüz en sevimli bebeklerden biri olacağını düşündüğümüz sevimli mi sevimli kırmızılı bebek annesinin kendinize seslenmesinden sonra ona bir şeyler anlatmaya başlıyor. Söylediklerinden hiçbir şey anlamasak da tatlı bebek sevimliliği ile kendisini dinletmeyi başarıyor.

Anneler ve Kızları Hakkında

Anneler ve kızları hakkında yapılmış en güzel animasyonlardan birini sizlerle paylaşıyoruz. İzlerken duygulanmamak elde değil. Hayat böyle bir şey.

Yemeğine El Uzatılınca Tavır Alan Dünyalar Tatlısı

Sevimli çocuğun tavrı çok komik.

Lavabodaki Kovaya Girmiş Bebek

Sevimli mi sevimli bir bebek, annesinin lavaboya koyduğu su dolu kovanın içine girmiş güzel güzel yıkanıyor. Arada bu suya dilini sokup tadına da bakmayı ihmal etmeyen sevimli miniğin görüntülerini izlemek için, videomuza tıklayabilirsiniz.

Uzun Kulaklı ve Sevimli

Son yılların en moda ve eğlenceli yüz değiştirme uygulamalarından biri ile sevimli bir minik üzerinde yapılan bu yüz değiştirme oyunu diğer gördüklerinizden biraz daha tatlı. İşte bıyıklı ve uzun kulaklı tatlı çocuk ve sevimli görüntüleri!

İkizine Sarılıp Uyuyan Bebek

Birbirinden tatlı minnoş ikiz bebekler mışıl mışıl uyuyorlar. Ama biri kardeş sevgisinin de etkisiyle kardeşine bir kol atmış ve ona sarılmış. Bu içinizi ısıtacak görüntüleri, sizin için seçtiğimiz videomuzda izleyebilirsiniz.

Anne ve Bebeğin İlk Karşılaşması

Dünyanın en güzel duygularından biri olan bebek sahibi olmayı tadan yeni doğum yapmış kadının bebeği ile ilk tanışma anının görüntülerinin yer aldığı duygulandırıcı videosunu sizin için seçtik. Videoya tıklayarak bu harika görüntüleri izleyebilirsiniz.

Çilek Emzikle Mışıl Mışıl Uyudu

Bebeklerin emzik kullanmalarına alışığız, ama bir çileği emzik olarak kullanan bebeği daha önce görmediğinizi tahmin ediyoruz. Videomuzdaki sevimli bebek, mışıl mışıl uyuyor, hem de ağzında emzik niyetine kocaman bir çilekle!

Kar Yemeyi Çok Seviyorum

Bu sevimli kız bebeğin, hem kış ayını hem de karı çok sevdiği her halinden belli oluyor. Karın üstüne yatıp ağzına dolan karları yiyen bebek, belli ki karın dondurucu etkisinden fazla etkilenmiyor. Bu tatlı bebeğin ilginç görüntüleri, sizin için seçtiğimiz videoda!

Birbirlerini Güldüren Tatlı Bebekler

Değişik kundak örtüleri ile dikkat çeken üçüz bebeklerden biri yatağın üzerinde mışıl mışıl uyurken, diğer ikisi muzurluk peşinde! Birbirlerine gülücük dağıtan tatlı bebeklerin görüntülerini izlemek için videomuzu izleyebilirsiniz.

Yeni Doğan İkizlerin Müthiş Görüntüleri

Yeni doğdukları her hallerinden belli olan sevimli ikizlerin hastane odasındaki hallerine bayılacaksınız. Annesi yerine kardeşini burnunu emen sevimli bebek ve ikizinin tepkisini izlemek için, sizin için seçtiğimiz videoyu izleyebilirsiniz.

Sevimli Üçüzlerin Banyo Keyfi

Birbirinden sevimli üçüz bebekler küvete dizilmiş, ellerinde ördekleriyle kameralara birbirinden tatlı görüntüler veriyor. Annelerinin suda yaptığı oyunlara sevinen miniklerin bu tatlı görüntülerini izlemek için sizin için seçtiğimiz videoya tıklayın.

Doğuştan Koşu Bandı Ustası Bebek

Spor salonlarında çoğu zaman yetişkinlerin bile üzerinde durmaya zorlandıkları koşu bandının üzerinde gayet emin adımlarla ilerleyen bebek, görenleri oldukça şaşırtıyor. Cardio ustası bebeğin usta hareketlerinin yer aldığı videoyu izlemek için tıklayın.

Bebeğin Hareketlerini Taklit Eden Yetişkinler

Tatlı bir bebek bir spor salonunda yere oturmuş ve kendi doğal hareketlerini yapıyor, çevresine toplanmış yetişkin insanlar onun doğal hareketlerini taklit ediyorlar ve ortaya oldukça ilgin. görüntüler çıkarıyorlar. Bu eğlenceli görüntüleri izlemek için, seçtiğimiz videomuzu izleyebilirsiniz.

Anne Gel Sana Makyaj Yapayım

Annesinin makyaj fırçalarını alıp ona makyaj yapmaya heveslenen hem güzel hem de sevimli bir yumurcak bebek ve annesinin, yüzlerde tebessüm bırakacak görüntülerini sizin için seçtiğimiz videoda izleyebilirsiniz.

Müzik mi? O Zaman Eller Havaya

Gözyaşları içinde ağlayan sevimli ve tombiş bebek, birden açılan müziğin sesini duyuyor ve eller havaya moduna giriyor :) Bu sevimli bebeğin en keyifli duygu değişim görüntülerini izlemek için, sizin için seçtiğimiz videomuzu izleyebilirsiniz.