Yeni Resimler

Her Gün Bıkmadan Bir Kızın Okuldan Çıkmasını Bekleyen Sevgi Dolu Köpüş: Ralph

Köpeklerin sevgide sınır tanımadığı bir gerçek. BuzzFeed'de karşımıza çıkan bir dostluk da bunun kanıtı. Ralph ve Elisa tanıştıkları günden beri en yakın arkadaşlar. Ralph her gün onu okul çıkışında bekliyor, Elisa her gün Ralph'ı sevmeye gidiyor. İleri butonuna tıklayın.

Kız Çocuğu Yetiştirme Konusunda Ustalaşmış Babaların Kızlarıyla Yaşadığı 16 Enfes An

Bir kız ne kadar büyürse büyüsün ilk aşkı her zaman babasıdır derler öyle değil mi? Peki bu sevginin kendi kendine oluştuğunu mu sanıyorsunuz? Elbette hayır! Bir babanın kızına verebileceği en güzel hediye sonsuz sevgisi ve ilgisidir. Bunları yapmayı başarabilmiş babalardan nefes kesici güzellikte fotoğrafları sizler için derledik.

4 Yıl Boyunca Eşi ve Küçük Kızını Gizli Gizli Fotoğraflayan Bir

Filipinli bir kadın, kocası ve kızının haberi olmadan onların fotoğraflarını çekti ve dev bir albüm oluşturdu! İleri butonuna tıklayın.

Küçük Çocukların Yeni Doğan Kardeşleriyle İlk Kez Tanıştıkları An Yakalanmış 19 Poz

Sizin kadar sevileceğine hatta bir an için şeytana uyup sizden daha çok sevileceğine inandığınız, sizden daha sevimli ve daha yardıma muhtaç bir varlığın dünyaya "kardeşimiz" kisvesi altında geliverişi ve yanında getirdiği o hüzün bir çoğumuzun en iyi hatırladığı şeylerden biri. Bu kötü kısımları bir yana bırakırsak, ileride hayatımızın ağırlığını sırtlayıp bizi hafifletecek, en büyük sırdaşımız, bu hayattaki diğer yarımız doğuyor! Peki onlarla o "ilk karşılaşma" nasıl oluyor hatırladınız mı? İleri butonuna tıklayın.

Aşırı Doz Mutluluk Vaat Eden 17 Şirin Bebek Fotoğrafı

Bir fotoğraf düşünün ki, her baktığınızda sebepsizce gülümseten türden... Buyurun size aşırı doz mutluluk vaat eden o bebek fotoğrafları... İleri butonuna tıklayın.

Büyük Adam Olduğunu Kanıtlamaya Çalışan 9 Afacan Çocuk

Erkek olmak kolay değil tabi. Tamir işlerinden anlamak, dünyayı kurtarmak için temel teknikleri bilmek ve her zaman yakışıklı görünmek zor. İleri butonuna tıklayın.

Bir Anne Anlatıyor: Çocuklarınız İçin Yapabileceğiniz En Değerli Şey

Kızım bir gün okuldan geldi ve arkadaşının anne ve babasının boşanacağını söyledi. Sonra bana, “Anne, bu hiç bizim de başımıza gelecek mi?” diye sordu. Ona doğru baktım ve “Hayır bebeğim, gelmeyecek. Güvendesin merak etme” dedim. Bir yıl sonra babası ve ben ayrıldık. Haberin devamı için ileri butonuna tıklayın.

Çocuklara Bağırmak Yerine Onlarla Konuşmak Neden Önemli?

Neredeyse bütün ebeveynler zaman zaman kontrolünü kaybeder ve çocuklara bağırır. Peki ya bunu defalarca yaparsanız? İleri butonuna tıklayın.

Çocuğunuza Sözünüzü Dinletmek İçin Yapmanız Gerekenler

Rehber öğretmenler olarak çocuğunun söz dinlemezliğinden yakınan velilerin, “Hocam bu çocuk sözümü hiç dinlemiyor”, “Ne dersem tersini yapıyor, artık söz geçiremiyorum” türü cümlelerle rehberlik servislerine gelmelerine aşinayızdır. Haberin devamı için ileri butonuna tıklayın.

Araştırma: Mutlu Bir Çocukluğun 10 Sırrı

“Hayattaki en büyük şanslardan biri, mutlu bir çocukluk geçirmektir.” – Agatha Christie Çocukluk insan hayatında özel bir dönem. Çocuğun etrafındaki dünyayı tanımaya çalıştığı bir keşfetme, oyun oynama, merak etme ve eğlenme dönemi. İleri butonuna tıklayın.

Bir Tüp Diş Macunuyla Kızına Zorbalıkla İlgili Ders Veren Bir Anne

Kızı geçtiğimiz yıl ortaokula başlamadan önce, Amy Gardner onu önündeki yıla hazırlamak için özel bir ihtimam gösterdi. Anne-kız ikilisi küçük kızın okuldaki dolabını süslediler, ona yeni üniformalar aldılar ve okul malzemeleri alışverişi yaptılar. Ancak Amy’nin, yeni okuluna geçiş yapmadan bir gece önce kızına yaptırdığı şey, her şeyden çok daha önemliydi. İleri butonuna tıklayın.

“Dünyanın En Mutlu” Çocuklarını Yetiştiren Danimarkalı Ebeveynler Çocuklarına Empatiyi Nasıl Öğretiyor

Hepimiz çocuklarımızın mutlu olmasını isteriz. Danimarkalıların sürekli dünyanın en mutlu insanları olduklarını gösteren araştırmalara göre mutluluk, bu halkın gayet iyi bildiği bir şey. İleri butonuna tıklayın.

Çocukların Annelerinin Yanında Daha “Kötü” Olmalarının Gerçek Sebebi

“Bütün gün benimle gayet iyilerdi, ama seni gördükleri andan itibaren kendilerini kaybettiler! Neden böyle oluyor anlamıyorum!” der eşim bana sürekli. İleri butonuna tıklayın.

Çocuklarıma “Hayır” Demeyi Nasıl Öğrendim

Anaokuluna giden çocuğuma “Kaykayınla küçük kardeşine çarpma” ya da “Minderler kanepeden kalkmıyor” gibi şeyler söylediğimde, alt dudağını büzüp beni kötü olmakla suçluyor. En “diplomatik” olduğu günlerdeyse sözlerimden hoşlanmadığını dile getiriyor. İleri butonuna tıklayın.

Çocukları Öpmeyin! Öpücük Hastalığını Duydunuz mu

Değişik bir hastalık olduğu için yazmak istedim. Bu hastalığı ilk defa duyuyorum. Sevinç’te ateş ve boğazda yoğun beyaz enfeksiyon görmüştü geçen sene doktor. İnşallah Beta Mikrobu’dur dedi ki Beta da güzel bir şey değil. Büyük ihtimalle “Öpücük Hastalığı” olabilir dedi. Testler yapıldı. Sonuçta yokmuş ama hastalığı öğrenmiş oldum. Haberin devamı için ileri butonuna tıklayın.

Çocukların 13 Yaşından Önce Kendi Başlarına Yapmaları Gereken 8 Şey

Çocuklarımın öğle yemeği olarak okula kraker götürdüğünü görürseniz beni yargılamayın. Eşofmanlarını götürmeyi unuttukları için beden eğitimi dersinde kenarda beklemek zorunda kalırlarsa beni yargılamayın. İleri butonuna tıklayın.

Bill Gates, Çocuklara Akıllı Telefon Almanın “Güvenli” Yaş Sınırını Açıkladı

Kültürümüzün teknoloji saplantısı o kadar ileri bir boyuta ulaştı ki modern bilgisayar endüstrisini yaratan kişi bile çocuklarımızı ekrandan uzak tutmamız gerektiğini söylüyor. İleri butonuna tıklayın.

Armudun Dibine Düştüğünü Kanıtlayan 39 Baba ve Oğlu

İşte birbirlerine aşırı derecede benzeyen babalar ve oğullarının muhteşem fotoğrafları... Galerideki ileri butonuna tıklayın.

Çocuğunuzun Ödev Yerine Yapması Gereken 20 Şey

On yıldan fazladır sürdürdüğüm öğretmenlik kariyerim boyunca gurur duyduğum pek çok şey yaptım. Çok ama çok fazla ödev verme konusundaki şöhretim bunlardan biri değil maalesef. İleri butonuna tıklayın.

Oyuncak Bebeklerin Makyajlarını Silip “Doğal” Kızlara Dönüştüren Sanatçı Bir Anne

Bazı oyuncak bebekleri yakından incelerseniz, bu bebeklerin gerçek hedef kitlesi olan 12 yaşındaki bir kız çocuğuna değil, tuhaf seksapelliği ve estetikli yüzüyle neredeyse uzaylı bir kadına benzediğini görürsünüz. İleri butonuna tıklayın.

Öğretmenler Neden Bu Kadar Yorgun?

Derslerden sonra yorgun hissediyor musunuz? Daha doğrusu, en son ne zaman derslerden sonra yorgun hissetmediniz? İleri butonuna tıklayın.

Bir Okul Ödevi Kaldırıp Öğrencilerinin Her Gün Kitap Okumalarını ve Oyun Oynamalarını İsterse Ne Olur

Amerika, Vermont’taki bir devlet ilkokulunda dördüncü sınıf öğretmeni olan Mark Trifilio, geçtiğimiz yaz okulun 40 eğitimcisiyle birlikte oturup yakında başlayacak olan yeni eğitim yılı ve ödev hakkında konuştu. Çocuklara ne kadar ödev verileceği ve ödevin öğrenmelerini sağlayıp sağlamadığını uzun uzun tartıştılar. İleri butonuna tıklayın.

Ormana Düzenli Giden Çocuklarda Gözlemlediğim 5 Değişiklik

Daha üniversitedeyken küçük çocuklarla çalışmaya karar verdim, meslek seçimimi de bu yönde yaptım. Pedagoji eğitiminden sonra kısa süre ilkokulda rehberlik yapıp, uzun süre evim olacak ve hala olan anaokuluma geldim. Yüzlerce çocukla tanışma, hayatına dokunma fırsatım oldu... İleri butonuna tıklayın.

Canı Sıkılan Öğrencilerin Ders Kitaplarına Çizdiği 10 Dahice Eser

Hepimiz yaşamışızdır. Bazen bir ders o kadar sonsuz ve bitmek bilmez gelir ki insana, kendinizi eğlendirmek için bir şeyler yapmaktan başka çare bulamazsınız. Sıkıntıdan kurtulmanın en iyi yollarından biri kalemle çizim yapmaktır. İleri butonuna tıklayın.

Babaların Bebekleriyle İlk Kez Buluştuğu 30 Muhteşem Kare

Yeni doğan bir bebeği kucağınıza almak, hayatta yaşanabilecek en heyecan verici deneyimlerden biridir. Hele ki bu bebek sizin bebeğinizse… Son zamanlarda yeni doğum yapmış, özellikle ünlü anneleri ve minicik bebeklerini görüntüleyen karelere sıkça şahit oluyoruz. Peki ya babalar? Kendi bebeğini ilk kez kucağına alan bir baba ne hisseder, nasıl görünür, güler mi, ağlar mı? İleri butonuna tıklayın.

Mahkemeyi Disney Prensesleri Bastı!

5 yaşındaki kızın evlatlık davasında hakim bile Pamuk Prenses kılığına büründü! Karnaval / Mahkemeler sıkıcı ve kasvetlidir değil mi... Hele de karar duruşmaları gerginlik ve sıkıntılı anlarla, insanın içini kemiren dakikaları getirir beraberinde. Ancak bu sefer ki hikaye çok başka... İleri butonuna tıklayın.

Çocuklarıyla Tam 1000 Adet taş Boyayan İlginç Baba

Dünyanın en büyük halka açı sanat yarışması olan ArtPrize, bu yıl enteresan bir katılımcıya ev sahipliği yaptı. ,şer, butonuna tıklayın.

Yaratıcı Babadan Kızına Harika Çizimler

Katarakt problemi sebebiyle göz bandajı takmak zorunda kalan kızı için harika çizimler yapan babayı görmelisiniz! İleri butonuna tıklayın.

Sibirya Kurduna Merhaba Demek İçin Elini Başına Götürdü… Köpeğin İnanılmaz Tepkisini Baba Böyle Fotoğrafladı

Sibirya Kurduna Merhaba Demek İçin Elini Başına Götürdü… Köpeklerin insanların en iyi arkadaşları olmasının elbette nedenleri var. Bir diğer gerçek de köpeklerin bebekleri çok sevmedi. İleri butonuna tıklayın.

Her yaştan insana ders olabilecek muazzam bir hikaye; Çocuk yetiştirenlerin okuması dileğiyle…

“Yirmi altı yaşındaydım. Amerika’ya yeni gitmiştim. Osgood’un araştırma asistanlığını yapıyorum. Aynı odada, John ve Gary adında iki asistan daha var. İleri butonuna tıklayın.

Oğlunu Kaybeden Babanın Bütün Ebeveynlere 10 Nasihatı

Richard Pringle geçtiğimiz sene üç yaşındaki oğlunu kaybetti. Oğlunun ardından çok zor günler geçirdi. Biraz toparlanan baba yaşadığı deneyimleri herkesle paylaşmak istedi. İşte Richard’ın ‘Oğlumu kaybettikten sonra öğrendiğim 10 önemli şey’ ismindeki yazısından bazı kesitler. İleri butonuna tıklayın.

Avrupalı Çocuk ve Türk Çocuğu Arasındaki Farklar

Türk çocukları ve Avrupalı çocuklar arasında muhtemelen yetiştirilme şekillerinden kaynaklanan bazı farklar mevcut. Vallahi türk çocuklarına düzülen güzellemeleri okurken “ironi” yapılıyor sanmıştım ama ciddi duruyor. hayatta inanmam, inanamam. zira ben bizzat fransız annelerine “yaaa siz naapıyorsunuz da bu çocuklar hiç ağlamıyor?” diye kaç kere sorduğumu bilmiyorum. yalnız belirtmek isterim, mesele çocuklarda değil tabii, onları yetiştirenlerde. avrupalı demeyeyim komple ama, fransa için gördüğüm kadarıyla şöyle farklar mevcut: İleri butonuna tıklayın.

Ötekileştirilmeyen Çocuklar Nasıl Yetiştirilir?

Çocuklar bembeyaz bir defter gibidir. Anne baba ve ailesi olarak o deftere ne yazarsanız kişiliğine kimliğine işleyen de onlar oluyor. BENZELİK VE FARKLILIKLARI KABULLENEBİLMEK, çocukluk döneminde edinilen bilgiler ve kazanımlar ile şekillenir. İleri butonuna tıklayın.

Çocuklara Neden Annecim, Babacım Dememeliyiz?

“Anne babalık; sanki siz hiç yokmuşunuz gibi ayakları üstünde durabilen, kendi kararlarını verip, sonuçlarını yaşayabilen, yaşına uygun sorumlulukları yerine getirebilen, hayata karşı kendi normlarını oluşturabilen, hayatı iyisiyle kötüsüyle bir potata eritebilen çocuklar/nesiller yetiştirmektir.”

Sevimli Minikler Uykuda

Güzel bir uyku çeken tatlı minik bebekler, uykularında o kadar mutlular ki farkında olmadan bize gülücük atıyorlar. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de bu sevimli bebeklerin gününüzü güzelleştirmesine izin verin.

Akvaryum Düşkünü Komik Çocuklar

Bu çocuklar serinlemek için akvaryumun içerisine girmişler. Bu durumdan en çok evin annesi ve balıklar şikayetçi olabilir.

Birbirinden Yaramaz 20 Komik Çocuk

Bazı çocuklar yaramazlıkta sınır tanımaz. Evin altını üstüne getiren çocuklara evin dağınıklı yetmez. Evde dağıtacak bir şey bulamayan yaramaz çocukla alışverişe gitmek tam bir zulme dönüşebilir.

Kardeş Sevgisi Hakkında 30 Güzel Fotoğraf

Çocukların kardeş sevgisi hakkında 30 güzel fotoğrafı sizler için derledik. Bu fotoğrafları gördükten sonra kardeşinizi arayıp sesini duymak isteyebilirsiniz.

Karpuz Düşkünü Sevimli Çocuklar

Karpuz düşkünü sevimli çocuklar dilimlenmiş karpuzları iştahlıca yiyorlar.

Kalem Kaşlı Sevimli Bebekler

Bazı bebeklerin kaşları erkenden çıkabiliyor. Bu çocukların kaşlı halleri gerçekten çok komik oluyor.

Komik Giysileri Giyen Sevimli Bebekler

Sevimli bebeklere komik giysileri giydirmişler. Bebekler bu kıyafetleriyle gerçekten çok komik görünüyorlar.

Çocuklar Hakkında 27 İlginç Fotoğraf

Çocukların halini anlatan 27 ilginç fotoğrafı sizler için derledik.

Kediler ile Oynayan Çocukların Hali

Kediler ile oynayan çocuklar hallerinden çok mutlu görünüyorlar. Sevimli kediler ile yaramazlık yapan çocukların komik halleri görülmeye değer.

Kıskanç Bakışlı Çocuklar

Gözler her şeyi anlatırmış. Çocukların gözleri kıskançlıkla bakıyor.

Öpücük Yağmuruna Tutulan Sevimli Bebekler

Birbirinden sevimli bebeklerin öpücük yağmurundan sonra bebekler gerçekten komik görünüyorlar.

İş Üstünde Yakalanan 7 Komik Bebek

İş üstünde yakalanan 7 komik bebeğin yüz ifadeleri gerçekten çok komik olmuş.

Kokona Bebekler

Bu bebekler süslenmeden dışarı çıkmıyorlar. Her daim süslü olmayı başaran bebeklerin sırrını sizlerle paylaşıyoruz.

Saklambaç Oynayan Çocukların Komik Halleri

Evin içinde saklambaç oynayan çocukların hali gerçekten çok komik görünüyor. Birbirinden sevimli çocuğun saklanma anlarını gösteren 33 komik fotoğrafı sizler için derledik.

Uyuyan 40 Sevimli Bebeğin Gülümseten Halleri

Uyuyan birbirinden sevimli bebeklerin halini izlerken yüzünüzde kocaman bir gülümseme meydana gelebilir. Birbirinden sevimli 40 bebeğin uyurken çekilmiş fotoğraflarını sizler için derledik. Sizde sevdiğiniz bebeğin fotoğrafını sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Dünyanın En Zor İşlerinden Biri Çocuk Bakımıdır

Çocuk bakımı Dünyanın en zor işlerinden biri olmasıyla beraber ayrıca en keyifli işlerinden de biridir.

Poşet ile Çocuk Taşınır mı?

Bim torbası içindeki çocuk fotoğrafı sosyal medyada olay oldu. Bu ünlü pozun etkisini diğer başka ülkelerde de görmeye başladık. Bu pozun versiyonlarını sizler için derledik.

Yaramaz Çocukların Halini Gösteren 30 Komik Fotoğrafı

Yaramaz çocuklar evlerinin altını üstüne getirmişler. Yaramaz çocukların komik hallerini gösteren fotoğrafları sizler için derledik.

En Komik Çocuk Fotoğrafları

Komik çocuklara ait birbirinden komik 60 fotoğrafı sizler için derledik.

Sevimli Patiklere Sahip Bebekler

Bu patikler gerçekten çok hoş olmuş. Parmak arası terlik tarzında patikler bebeklere çok yakışmış.

Kafalarına Göre Çocuklarını Taşıyan 8 Ebeveyn

Umursamaz ebeveynler çocuklarını ilginç yöntemlerle taşıyorlar. Bazı çocuklar sepetin içinde yolculuk yaparken kimide valizin üzerinde yolculuk yapıyor.

Limonun Çocuklara Etkisi

Limonun tadına bakan çocukların yüzlerinde komik bir ifade oluşuyor. Limon yiyen çocukların fotoğraflarını sizler için derledik.

Kova Düşkünü 19 Sevimli Bebek

Kovaların içerisine konulan bebekler gerçekten çok sevimli görünüyorlar. Büyük tencere ya da kovaların içerisine konulmuş 19 sevimli bebeğin komik hallerini sizler için derledik.

Kostüm Giyen Birbirinden Komik 34 Sevimli Çocuk

Kostüm giyen çocuklar gerçekten çok komik görünüyorlar. Birbirinden komik kostüm giyen çocukların fotoğraflarını sizler içinde derledik.

Korkan Çocukların Birbirinden Sevimli Halleri

Çocuklar olmadık bir şeye korkabilirler. Korkan çocukların komik hallerini gösteren 20 fotoğrafı sizler için derledik.

Köpekler ile Oynayan 25 Sevimli Çocuğun Komik Hali

Çocuklar ile köpekler arasında ilginç bir bağ var. Sevimli çocukların köpekler ile oynayışını izlemek gerçekten eğlenceli oluyor. Birbirinden sevimli köpekler ile oynayan çocukların fotoğraflarını sizler için derledik.

Annelerine Olmadık Zamanda Sürpriz Yapan Çocuklar

Annesinin üzerine kusmayan çocuk yoktur. Annelerine olmadık zamanda kusarak sürpriz yapan çocuklar ile annelerinin halini fotoğraflarda görebilirsiniz.

Usta Müzisyenlere Taş Çıkartan 5 Sevimli Çocuk

Müziğe ilgi duyan sevimli çocukların hali görülmeye değer. Bu sevimli çocuklar müzik dinlemeyi ve müzik aletlerini kullanmayı çok seviyorlar.

Spor Düşkünü 6 Sevimli Çocuk

Bu sevimli çocuklar tam bir spor meraklısı çıktılar. Sevimli çocuklar en zor spor hareketlerini bile kolaylıkla yapıyor.

Kızgın Bakışlı 17 Sevimli Çocuk

Bazı çocukların kızgın hali bile çok sevimli olabiliyor. Sinirli çocukların hallerini gösteren 17 fotoğrafı sizler için derledik.

Umursamaz Anne ile Babanın Eline Düşen Çocuklar

Bazı anne ile babalar fazla rahat oluyorlar. Umursamaz anne ile babaların bazıları sorumsuzca hareket ediyor.

Tamir Ustası 5 Sevimli Çocuk

Sevimli çocuklar bu sefer bozulan araçları tamir ediyorlar. Sevimli çocuklardan biri kamyonun tekerini değiştirmeye çalışırken biri motosikletin motorunu tamir etmeye çalışıyor.

Şaşkın Şaşkın Bakan 20 Sevimli Bebek

Şaşkın bakışlı bebeklerin hali gerçekten çok komik oluyor. Şaşkın şaşkın bakan 20 sevimli bebeklerin fotoğraflarını sizler için derledik.

Bu Bebeklerin Ağlaması da Bir Başka

Gülen bir bebek aniden ağlayarak anne ve babasına değişik duygular yaşatabilir. Burada salya sümük ağlayan çocukların sevimli fotoğraflarını görebilirsiniz.

Olmadık Yerde Uyuyan 18 Sevimli Çocuk

Çocukların uykusu geldi mi oldukları yerde uyuyabilirler. Olmadık yerde uyuyan çocukların sevimli hallerini gösteren 18 fotoğrafı sizler için derledik.

Evin Altını Üstüne Getiren 20 Sevimli Çocuk

Çocuklu evde temizlik yapmak kar yağan havada evin dış kapısının önünü süpürmeye benzermiş. Siz ne kadar çocuğunuzun arkasından evinizi toparlamaya çalışsanız o da sizin arkanızdan evi dağıtmaya çalışacaktır.

Birbirinden Tombul 10 Sevimli Bebek

Normalden biraz fazla kiloya sahip olan bebekler gerçekten çok sevimli oluyorlar.

Yüzmenin Keyfini Çıkartan 5 Bebeğin Sevimli Hali

Bebekler yüzmeyi gerçekten çok severler. Suyun sıcaklığı bebeklerin seveceği sıcaklıkta ise suya giren bebeklerin keyfine diyecek yoktur.

Üzgün Bebekler

Ağlamak aslında bir bebek için önemli bir durumdur. Bebeğin hayatta kalmasını sağlar. Karnı acıkan bir bebek annesine ağlayarak acıktığını haber verir.

Anne ve Babalarını Uyuyan Sevimli Çocuklar

Bazen çocuklarını uyutmak isteyen anne ile babalar çocuklarından önce uykuya dalabilirler. Anne ya da babalarını uyutan komik çocukların halini fotoğraflarda görebilirsiniz.

Ağa Olacak Çocukların 8 Komik Fotoğrafı

Oyuncak yerine çocuklarına para almışlar.

Uyuya Kalan Çocukların Komik Fotoğrafları

Uyku bastırınca oldukları yerde uyuya kalan çocukların komik fotoğraflarını sizler için derledik. Uyuklayan çocukların hali gerçekten çok komik oluyor.

Asılı Bırakılan Çocuklar

Bazı anne ve babanın eline düşen çocuklar kendilerini bu halde bulabiliyorlar. Çocukların yüz ifadelerinden çok eğlendikleri anlaşılıyor.

Çocukların Arkadaşlarıyla Çektirdiği 17 Güzel Fotoğraf

Arkadaşlarıyla beraber oyun oynayan çocukların keyiflerine diyecek yoktur. Arkadaşlarıyla fotoğraf çektiren çocukların eğlenceli hallerini buradaki güzel fotoğraflarda görebilirsiniz.

Öpülesi Minik Ayaklar

Bebeklerin en sevdikleri şeylerden biride ayaklarının baş parmağını emmektir. Bebeklerin bu hallerini ve minik ayaklarının fotoğrafını çekmişler. Bence iyide yapmışlar. Bu fotoğraflarla geriye güzel ve komik bir hatıra bırakmışlar.

Büyük Ayakkabı Düşkünü 4 Çocuk

Büyük ayakkabıları giymeyi deneyen çocukların komik halleri sizi de güldürebilir.

Hık Demiş Babasının Burnundan Düşmüş

Erkek çocukları babalarını rol model aldıkları için onlar gibi giyinip onlar gibi davranmaya çalışırlar. Babalarına özenen çocukların fotoğrafları ise gerçekten çok komik. Sizler için derlediğimiz 25 fotoğrafta babaları gibi davranan çocukların komik hallerini izleyebilirsiniz.

Kızlar Zamanla Annelerine Çekermiş Dedirten 28 Fotoğraf

Kız çocukları zamanla annelerine benzermiş. Annelerini rol modeli seçtikleri için annelerinin sevdikleri yemekleri yemekten hoşlandıkları gibi anneleri gibi giyinmek isterlermiş. Buradaki 28 fotoğrafta bu düşünceyi destekleyici nitelikte olmuş.

Çocuklarına Bakmak Zorundak Kalan Babaların Yaşadıkları

Çocuklarına bakmak zorunda kalan babaların yaşadıklarını görünce kahkahalar atmaktan kendimi tutamadım. Böylelikle erkekler eşlerinin kıymetini anlamışlardır.

Babalar ile Sevimli Bebekleri

Babalar bebeklerine bakmak zorunda kalınca ortaya komik görüntüler çıkabiliyor. Sevimli bebekler yaramazlık yaparken babalarını çok yorabiliyor. Bazı babalar bu yorgunluğa dayanamıyor ve uyuyakalabiliyor. Sizler için bebeklerine bakmak zorunda kalan babalar ile sevimli bebeklerinin hallerini anlatan fotoğrafları derledik.

Lavabo Düşkünü 9 Bebek

Lavaboda yıkanan sevimli bebeklerin komik hallerini fotoğraflarda görebilirsiniz. Bazı anneler pratik olduğu için lavaboda bebeklerini yıkayabiliyor.

Özel Korumalar İş Başında

Bu bebeğe yanaşmak cesaret ister. Bebeği dört doberman köpeği koruyor.

Mutlulukları Gözlerinden Okunan 30 Çocuğun Fotoğrafı

Mutlu olan insanın gözleri ışıl ışıl olur. Mutlu çocukların gözlerine bakınca en güzel duygulardan birinin etkisini görebilirsiniz. Sizler için derlediğimiz fotoğraflarda çocukların mutlu olduğu zamanlarda çekilmiş fotoğrafları bulabilirsiniz.

Kundağa Sarılmış 6 Sevimli Bebeğin Fotoğrafı

Bebekleri kundağa sarma işlemi ne kadar yararlıdır? Bu konuda yeterli bilgiye sahip değilim ama kundağa sarılan bebeklerin hali benim içimi biraz üzdü.

Hamak Keyfi Benden Sorulur

İkiz Bebeklerin 16 Sevimli Fotoğrafı

İkiz bebekler fotoğraf makinelerine çok güzel pozlar vermişler. Sizler için derlediğimiz 16 fotoğrafta sevimli ikizlerin fotoğraflarını görebilirsiniz.

Hamarat 12 Bebek Mutfağı Ele Geçirmiş

12 hamarat bebek mutfağı ele geçirmişler. Birisi hamur açarken biri pizza hamuru yapıyor. Elleri oklava tutan bebeklerin halleri gerçekten çok komik.

İlk Yardım Bizden Sorulur

İlk yardım kursuna katılan sevimli çocukların komik halleri görülmeye değer.

Sevimli Çocukların Güldüren Dil Tepkileri

Sevimli çocuklar dilleriyle tepki mekanizması geliştirmişlerdir. O minik dilleriyle sizi olmadık zamanda güldürebilirler.

Aşırı Endişeli Annenin Çocuğu Olmak

Çocuk koltuğu olmayan arabada çocuklarının güvenini sağlamak için bir çözüm bulmuşlar. Çocuklarını emniyet kemerleri ile fena şekilde sarmışlar.

Gözleri İle Konuşan 13 Güzel Bebek

Bazı bebeklerin gözleri gerçekten çok güzel oluyor. Birbirinden güzel gözlere sahip 13 bebeğin fotoğrafını sizler için derledik.

Bana Çarpan Yandı

Komik çocuk, çarpışan arabaya binerken kendinden epey geçmiş.

Heykellerin Çocuklar Üzerindeki Etkisi

Sevimli çocuklar heykelleri görünce komik tepkiler veriyorlar. Komik bebeklerin heykeller ile olan diyaloglarını fotoğraflarda görebilirsiniz.

Sen Sus Gözlerimiz Konuşsun

Sevimli bebek çok ciddi şekilde oyun oynar.

Engel Tanımayan 5 Çocuk

Çocuklarınızı güçlü bir birey olarak hayata hazırlıyor musunuz? Hayatın ne getireceğini hiç birimiz bilmiyoruz. Bu nedenle çocuklarımızı özgüveni olan güçlü bireyler olarak yetiştirmeliyiz. Bu fotoğraflardaki çocukların özgüveni biraz tavan yapmış görünüyor.

Keyfine Düşkün 24 Bebeğin Komik Fotoğrafları

Bu komik bebeklerin keyfine diyecek yok. Keyif düşkünü 24 bebeğin fotoğrafları gerçekten çok komik olmuş.

Gözlük Takınca Tam Yemelik Olan 10 Bebek

Bu gözlükleri takan bebekler gerçekten çok komik olmuşlar. Sizler için gözlük takan 10 bebeğin fotoğrafını derledik. Sizde bebeğinizin komik fotoğraflarını sitemize üye olup ekleyebilirsiniz.

Bebeklerin Minik Ellerini Konu Alan 14 Güzel Fotoğraf

Bebeklerin minik elleri konulu fotoğraf çalışması gerçekten güzel olmuş. Sizde bebeğinizin ellerinin fotoğrafını çekmeyi unutmayın. Gelecek günler için hoş bir hatıra olabilir.

En Güzel Benim Tamam mı?

Aynanın karşısında kendini gören bebeğin komik halleri güldürüyor.

En Temiz Duyguları Saklayan 36 Güzel Fotoğraf

Sevimli hayvanlar ile oynayan çocukların yüzlerindeki gülümsemeyi görünce sizde çocukluğunuza dönmek isteyebilirsiniz. Çocuklar ile hayvanlar arasında gerçekten özel bir iletişim var. Bu fotoğraflar bu düşünceyi destekleyici nitelikte olmuş.

Koca Dişlere Sahip 11 Sevimli Bebek

Bebekler bu emzikler ile gerçekten çok komik görünüyorlar. Sevimli bebekler emziklerini kullandıklarında etrafındakilerin yüzü mutlaka gülüyordur. Eğlenceli eşyaları seviyorum.

Çocuklar ile Oynayan Sevimli Hayvanlar

Çocuklar ile hayvanlar arasında her zaman özel bir iletişim oluyor. Sevimli hayvanlar ile oynayan çocukların yüzü her zaman güler. Sizler için derlediğimiz fotoğraflarda hayvanlar ile oynayan çocukların eğlenceli hallerini görebilirsiniz.

Bebeklerinizle Hatıra Fotoğrafı Çektirebileceğiniz 4 Güzel Fikir

Bebeklerinizle hatıra fotoğrafı çektirmek isterseniz bu fikirler ilginizi çekebilir. Yenidoğan bebeği çok yormadan onunla beraber çektireceğiniz fotoğraflar ile güzel günleri ölümsüzleştirebilirsiniz.

Düşünceli 15 Sevimli Bebek

Bebekleri şimdiden bir düşünce sarmış. Sanki Karadeniz'de gemileri batmış. bebekleri hep gülerken ya da ağlarken hatırlarım. Bebekleri böyle düşünceli olarak ilk defa gördüm.

Bebekler için 11 Sevimli Bere

Bu bereleri takan bebekler gerçekten çok sevimli olmuşlar. Soğuk geçen günlerde bebeğinizle dışarı çıkarsanız bebeğinizin başına bu berelerden birini geçirin.

Pala Bıyıklı 15 Sevimli Bebek

Pala bıyıklı bebek görmüş müydünüz? Bebeğinizin pala bıyıklı olmasını isterseniz sizde bu emziklerden alabilirsiniz. Bıyık şeklinde emzik takan bebeklerin görünüşü gerçekten çok komik oluyor.

Boyundan Büyük İşlere Kalkışan 15 Sevimli Çocuk

Sevimli çocuklar bu sefer olmadık işlerin başına geçmişler. Motosikleti tamir etmeye çalışan mı dersiniz, doktor gibi muayene yapmaya çalışan mı ya da tarlayı sürmeye çalışanı mı? Bu çocukların hepsi birbirinden hamarat.

Çocuklar ile Oynayan 24 Sevimli Hayvan

Hayvan sevgisi insanlara çocukken aşılanacak bir duygudur. Sevimli hayvanlar ile oynayan çocukların mutlu hallerini izlemek dünyada yaşayabileceğiniz en güzel duygulardan biridir. Sizler için derlediğimiz 24 fotoğraf ile sevimli hayvanlar ile oynayan çocukların yüzlerindeki mutluluğa şahit olabilirsiniz.

Babalarını Şekilden Şekille Sokan 24 Sevimli Kız Çocuğu

Eskiden kız çocukları, babaları ile istedikleri gibi oyun oynayamazlarmış. Günümüzde bazı kız çocukları oyun oynarken babalarını şekilden şekille sokmayı başarıyor. Sizler için derlediğimiz 24 fotoğrafta kızların babalarını ne hallere soktuğuna şahit olabilirsiniz. Peki siz babanızla istediğiniz şekilde oyun oynayabildiniz mi?

Biberonu Ellerinden Düşürmeyen 10 Sevimli Bebek

Biberon düşkünü 10 sevimli bebeğin hali gerçekten çok komik. Sevimli bebeklerden bazısı biberonu ayakları ile tutarken bir başkası damacana boyunda biberon kullanıyor.

Keyiflice Banyo Yapan 8 Sevimli Çocuk

Bazı çocuklar banyo yapmayı çok severler. Banyo yaparken sabun köpüğü ile oynayan sevimli çocukların halleri sizi de güldürebilir.

Birbirinden Sevimli 35 Kostümlü Bebek

Bebeklere ne giydirseniz yakışıyor. Bebeklere birbirinden ilginç kostümleri giydirmişler. Kostümleri giyen bebeklerin hali gerçekten görülmeye değer.

Açken Sen Sen Değilsin

Acıkmış çocuklarının yemek yemesini izleyen anne belkide dünyanın en mutlu annesidir. Açıkmış 12 sevimli çocuğun yüzünüzü güldürecek hallerini galerimizde görebilirsiniz.

Birbirinden Sevimli 70 Çocuğun Komik Halleri

Birbirinden sevimli 70 çocuğun görülmeye değer fotoğraflarını sizler için derledik.

Ketçap

Öylesine mutluki :)

Fincan

İnternette bir zamanlar moda olan akım baby mugging bebeklerinin fincandan çıkmış gibi gösteren çok sevimli fotoğraflar sizlerle. Bir nefeste içerim ben bunları :)

Bebekler için örgü fikirleri

Kış geldi sayılır artık bu sevimli bebeklere bir şeyler örmek ister misiniz? El örgüsü ilginç ve eğlenceli bebek bereleri ve bebek kıyafetleri

Saklambaç oynayan bebekleri EBELİYORUZ

Sakın gülmeyin, hepimiz bu yoldan geçtik, hepimiz bebektik sonra çocuk olduk değil mi ? Hangimiz çocukken evde saklambaç oynamadı? Hangimiz ebelendi ama şimdi saklanan sevimli şeyleri görünce ebelemek daha eğlenceliymiş :) İşte günümüz çocukları işte onların saklandığı yerler, biz hepsini ebeledik sizde ebeleyin :)

Bebek uyuma pozisyonları

Bebekler uykuları gelince heryerde uyuyabilir, yatak veya konfor aramazlar

Kum Banyosu

Artık büyüdü kendisi tek başına banyo yapabilir :) ama ilk seferinde su yerine kum kullanmış :)