Yeni Resimler

Sevimli Minikler Uykuda

Güzel bir uyku çeken tatlı minik bebekler, uykularında o kadar mutlular ki farkında olmadan bize gülücük atıyorlar. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de bu sevimli bebeklerin gününüzü güzelleştirmesine izin verin.

Akvaryum Düşkünü Komik Çocuklar

Bu çocuklar serinlemek için akvaryumun içerisine girmişler. Bu durumdan en çok evin annesi ve balıklar şikayetçi olabilir.

Birbirinden Yaramaz 20 Komik Çocuk

Bazı çocuklar yaramazlıkta sınır tanımaz. Evin altını üstüne getiren çocuklara evin dağınıklı yetmez. Evde dağıtacak bir şey bulamayan yaramaz çocukla alışverişe gitmek tam bir zulme dönüşebilir.

Kardeş Sevgisi Hakkında 30 Güzel Fotoğraf

Çocukların kardeş sevgisi hakkında 30 güzel fotoğrafı sizler için derledik. Bu fotoğrafları gördükten sonra kardeşinizi arayıp sesini duymak isteyebilirsiniz.

Karpuz Düşkünü Sevimli Çocuklar

Karpuz düşkünü sevimli çocuklar dilimlenmiş karpuzları iştahlıca yiyorlar.

Kalem Kaşlı Sevimli Bebekler

Bazı bebeklerin kaşları erkenden çıkabiliyor. Bu çocukların kaşlı halleri gerçekten çok komik oluyor.

Komik Giysileri Giyen Sevimli Bebekler

Sevimli bebeklere komik giysileri giydirmişler. Bebekler bu kıyafetleriyle gerçekten çok komik görünüyorlar.

Çocuklar Hakkında 27 İlginç Fotoğraf

Çocukların halini anlatan 27 ilginç fotoğrafı sizler için derledik.

Kediler ile Oynayan Çocukların Hali

Kediler ile oynayan çocuklar hallerinden çok mutlu görünüyorlar. Sevimli kediler ile yaramazlık yapan çocukların komik halleri görülmeye değer.

Kıskanç Bakışlı Çocuklar

Gözler her şeyi anlatırmış. Çocukların gözleri kıskançlıkla bakıyor.

Öpücük Yağmuruna Tutulan Sevimli Bebekler

Birbirinden sevimli bebeklerin öpücük yağmurundan sonra bebekler gerçekten komik görünüyorlar.

İş Üstünde Yakalanan 7 Komik Bebek

İş üstünde yakalanan 7 komik bebeğin yüz ifadeleri gerçekten çok komik olmuş.

Kokona Bebekler

Bu bebekler süslenmeden dışarı çıkmıyorlar. Her daim süslü olmayı başaran bebeklerin sırrını sizlerle paylaşıyoruz.

Saklambaç Oynayan Çocukların Komik Halleri

Evin içinde saklambaç oynayan çocukların hali gerçekten çok komik görünüyor. Birbirinden sevimli çocuğun saklanma anlarını gösteren 33 komik fotoğrafı sizler için derledik.

Uyuyan 40 Sevimli Bebeğin Gülümseten Halleri

Uyuyan birbirinden sevimli bebeklerin halini izlerken yüzünüzde kocaman bir gülümseme meydana gelebilir. Birbirinden sevimli 40 bebeğin uyurken çekilmiş fotoğraflarını sizler için derledik. Sizde sevdiğiniz bebeğin fotoğrafını sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Dünyanın En Zor İşlerinden Biri Çocuk Bakımıdır

Çocuk bakımı Dünyanın en zor işlerinden biri olmasıyla beraber ayrıca en keyifli işlerinden de biridir.

Poşet ile Çocuk Taşınır mı?

Bim torbası içindeki çocuk fotoğrafı sosyal medyada olay oldu. Bu ünlü pozun etkisini diğer başka ülkelerde de görmeye başladık. Bu pozun versiyonlarını sizler için derledik.

Yaramaz Çocukların Halini Gösteren 30 Komik Fotoğrafı

Yaramaz çocuklar evlerinin altını üstüne getirmişler. Yaramaz çocukların komik hallerini gösteren fotoğrafları sizler için derledik.

En Komik Çocuk Fotoğrafları

Komik çocuklara ait birbirinden komik 60 fotoğrafı sizler için derledik.

Sevimli Patiklere Sahip Bebekler

Bu patikler gerçekten çok hoş olmuş. Parmak arası terlik tarzında patikler bebeklere çok yakışmış.

Kafalarına Göre Çocuklarını Taşıyan 8 Ebeveyn

Umursamaz ebeveynler çocuklarını ilginç yöntemlerle taşıyorlar. Bazı çocuklar sepetin içinde yolculuk yaparken kimide valizin üzerinde yolculuk yapıyor.

Limonun Çocuklara Etkisi

Limonun tadına bakan çocukların yüzlerinde komik bir ifade oluşuyor. Limon yiyen çocukların fotoğraflarını sizler için derledik.

Kova Düşkünü 19 Sevimli Bebek

Kovaların içerisine konulan bebekler gerçekten çok sevimli görünüyorlar. Büyük tencere ya da kovaların içerisine konulmuş 19 sevimli bebeğin komik hallerini sizler için derledik.

Kostüm Giyen Birbirinden Komik 34 Sevimli Çocuk

Kostüm giyen çocuklar gerçekten çok komik görünüyorlar. Birbirinden komik kostüm giyen çocukların fotoğraflarını sizler içinde derledik.

Korkan Çocukların Birbirinden Sevimli Halleri

Çocuklar olmadık bir şeye korkabilirler. Korkan çocukların komik hallerini gösteren 20 fotoğrafı sizler için derledik.

Köpekler ile Oynayan 25 Sevimli Çocuğun Komik Hali

Çocuklar ile köpekler arasında ilginç bir bağ var. Sevimli çocukların köpekler ile oynayışını izlemek gerçekten eğlenceli oluyor. Birbirinden sevimli köpekler ile oynayan çocukların fotoğraflarını sizler için derledik.

Annelerine Olmadık Zamanda Sürpriz Yapan Çocuklar

Annesinin üzerine kusmayan çocuk yoktur. Annelerine olmadık zamanda kusarak sürpriz yapan çocuklar ile annelerinin halini fotoğraflarda görebilirsiniz.

Usta Müzisyenlere Taş Çıkartan 5 Sevimli Çocuk

Müziğe ilgi duyan sevimli çocukların hali görülmeye değer. Bu sevimli çocuklar müzik dinlemeyi ve müzik aletlerini kullanmayı çok seviyorlar.

Spor Düşkünü 6 Sevimli Çocuk

Bu sevimli çocuklar tam bir spor meraklısı çıktılar. Sevimli çocuklar en zor spor hareketlerini bile kolaylıkla yapıyor.

Kızgın Bakışlı 17 Sevimli Çocuk

Bazı çocukların kızgın hali bile çok sevimli olabiliyor. Sinirli çocukların hallerini gösteren 17 fotoğrafı sizler için derledik.

Umursamaz Anne ile Babanın Eline Düşen Çocuklar

Bazı anne ile babalar fazla rahat oluyorlar. Umursamaz anne ile babaların bazıları sorumsuzca hareket ediyor.

Tamir Ustası 5 Sevimli Çocuk

Sevimli çocuklar bu sefer bozulan araçları tamir ediyorlar. Sevimli çocuklardan biri kamyonun tekerini değiştirmeye çalışırken biri motosikletin motorunu tamir etmeye çalışıyor.

Şaşkın Şaşkın Bakan 20 Sevimli Bebek

Şaşkın bakışlı bebeklerin hali gerçekten çok komik oluyor. Şaşkın şaşkın bakan 20 sevimli bebeklerin fotoğraflarını sizler için derledik.

Bu Bebeklerin Ağlaması da Bir Başka

Gülen bir bebek aniden ağlayarak anne ve babasına değişik duygular yaşatabilir. Burada salya sümük ağlayan çocukların sevimli fotoğraflarını görebilirsiniz.

Olmadık Yerde Uyuyan 18 Sevimli Çocuk

Çocukların uykusu geldi mi oldukları yerde uyuyabilirler. Olmadık yerde uyuyan çocukların sevimli hallerini gösteren 18 fotoğrafı sizler için derledik.

Evin Altını Üstüne Getiren 20 Sevimli Çocuk

Çocuklu evde temizlik yapmak kar yağan havada evin dış kapısının önünü süpürmeye benzermiş. Siz ne kadar çocuğunuzun arkasından evinizi toparlamaya çalışsanız o da sizin arkanızdan evi dağıtmaya çalışacaktır.

Birbirinden Tombul 10 Sevimli Bebek

Normalden biraz fazla kiloya sahip olan bebekler gerçekten çok sevimli oluyorlar.

Yüzmenin Keyfini Çıkartan 5 Bebeğin Sevimli Hali

Bebekler yüzmeyi gerçekten çok severler. Suyun sıcaklığı bebeklerin seveceği sıcaklıkta ise suya giren bebeklerin keyfine diyecek yoktur.

Üzgün Bebekler

Ağlamak aslında bir bebek için önemli bir durumdur. Bebeğin hayatta kalmasını sağlar. Karnı acıkan bir bebek annesine ağlayarak acıktığını haber verir.

Anne ve Babalarını Uyuyan Sevimli Çocuklar

Bazen çocuklarını uyutmak isteyen anne ile babalar çocuklarından önce uykuya dalabilirler. Anne ya da babalarını uyutan komik çocukların halini fotoğraflarda görebilirsiniz.

Ağa Olacak Çocukların 8 Komik Fotoğrafı

Oyuncak yerine çocuklarına para almışlar.

Uyuya Kalan Çocukların Komik Fotoğrafları

Uyku bastırınca oldukları yerde uyuya kalan çocukların komik fotoğraflarını sizler için derledik. Uyuklayan çocukların hali gerçekten çok komik oluyor.

Asılı Bırakılan Çocuklar

Bazı anne ve babanın eline düşen çocuklar kendilerini bu halde bulabiliyorlar. Çocukların yüz ifadelerinden çok eğlendikleri anlaşılıyor.

Çocukların Arkadaşlarıyla Çektirdiği 17 Güzel Fotoğraf

Arkadaşlarıyla beraber oyun oynayan çocukların keyiflerine diyecek yoktur. Arkadaşlarıyla fotoğraf çektiren çocukların eğlenceli hallerini buradaki güzel fotoğraflarda görebilirsiniz.

Öpülesi Minik Ayaklar

Bebeklerin en sevdikleri şeylerden biride ayaklarının baş parmağını emmektir. Bebeklerin bu hallerini ve minik ayaklarının fotoğrafını çekmişler. Bence iyide yapmışlar. Bu fotoğraflarla geriye güzel ve komik bir hatıra bırakmışlar.

Büyük Ayakkabı Düşkünü 4 Çocuk

Büyük ayakkabıları giymeyi deneyen çocukların komik halleri sizi de güldürebilir.

Hık Demiş Babasının Burnundan Düşmüş

Erkek çocukları babalarını rol model aldıkları için onlar gibi giyinip onlar gibi davranmaya çalışırlar. Babalarına özenen çocukların fotoğrafları ise gerçekten çok komik. Sizler için derlediğimiz 25 fotoğrafta babaları gibi davranan çocukların komik hallerini izleyebilirsiniz.

Kızlar Zamanla Annelerine Çekermiş Dedirten 28 Fotoğraf

Kız çocukları zamanla annelerine benzermiş. Annelerini rol modeli seçtikleri için annelerinin sevdikleri yemekleri yemekten hoşlandıkları gibi anneleri gibi giyinmek isterlermiş. Buradaki 28 fotoğrafta bu düşünceyi destekleyici nitelikte olmuş.

Çocuklarına Bakmak Zorundak Kalan Babaların Yaşadıkları

Çocuklarına bakmak zorunda kalan babaların yaşadıklarını görünce kahkahalar atmaktan kendimi tutamadım. Böylelikle erkekler eşlerinin kıymetini anlamışlardır.

Babalar ile Sevimli Bebekleri

Babalar bebeklerine bakmak zorunda kalınca ortaya komik görüntüler çıkabiliyor. Sevimli bebekler yaramazlık yaparken babalarını çok yorabiliyor. Bazı babalar bu yorgunluğa dayanamıyor ve uyuyakalabiliyor. Sizler için bebeklerine bakmak zorunda kalan babalar ile sevimli bebeklerinin hallerini anlatan fotoğrafları derledik.

Lavabo Düşkünü 9 Bebek

Lavaboda yıkanan sevimli bebeklerin komik hallerini fotoğraflarda görebilirsiniz. Bazı anneler pratik olduğu için lavaboda bebeklerini yıkayabiliyor.

Özel Korumalar İş Başında

Bu bebeğe yanaşmak cesaret ister. Bebeği dört doberman köpeği koruyor.

Mutlulukları Gözlerinden Okunan 30 Çocuğun Fotoğrafı

Mutlu olan insanın gözleri ışıl ışıl olur. Mutlu çocukların gözlerine bakınca en güzel duygulardan birinin etkisini görebilirsiniz. Sizler için derlediğimiz fotoğraflarda çocukların mutlu olduğu zamanlarda çekilmiş fotoğrafları bulabilirsiniz.

Kundağa Sarılmış 6 Sevimli Bebeğin Fotoğrafı

Bebekleri kundağa sarma işlemi ne kadar yararlıdır? Bu konuda yeterli bilgiye sahip değilim ama kundağa sarılan bebeklerin hali benim içimi biraz üzdü.

Hamak Keyfi Benden Sorulur

İkiz Bebeklerin 16 Sevimli Fotoğrafı

İkiz bebekler fotoğraf makinelerine çok güzel pozlar vermişler. Sizler için derlediğimiz 16 fotoğrafta sevimli ikizlerin fotoğraflarını görebilirsiniz.

Hamarat 12 Bebek Mutfağı Ele Geçirmiş

12 hamarat bebek mutfağı ele geçirmişler. Birisi hamur açarken biri pizza hamuru yapıyor. Elleri oklava tutan bebeklerin halleri gerçekten çok komik.

İlk Yardım Bizden Sorulur

İlk yardım kursuna katılan sevimli çocukların komik halleri görülmeye değer.

Sevimli Çocukların Güldüren Dil Tepkileri

Sevimli çocuklar dilleriyle tepki mekanizması geliştirmişlerdir. O minik dilleriyle sizi olmadık zamanda güldürebilirler.

Aşırı Endişeli Annenin Çocuğu Olmak

Çocuk koltuğu olmayan arabada çocuklarının güvenini sağlamak için bir çözüm bulmuşlar. Çocuklarını emniyet kemerleri ile fena şekilde sarmışlar.

Gözleri İle Konuşan 13 Güzel Bebek

Bazı bebeklerin gözleri gerçekten çok güzel oluyor. Birbirinden güzel gözlere sahip 13 bebeğin fotoğrafını sizler için derledik.

Bana Çarpan Yandı

Komik çocuk, çarpışan arabaya binerken kendinden epey geçmiş.

Heykellerin Çocuklar Üzerindeki Etkisi

Sevimli çocuklar heykelleri görünce komik tepkiler veriyorlar. Komik bebeklerin heykeller ile olan diyaloglarını fotoğraflarda görebilirsiniz.

Sen Sus Gözlerimiz Konuşsun

Sevimli bebek çok ciddi şekilde oyun oynar.

Engel Tanımayan 5 Çocuk

Çocuklarınızı güçlü bir birey olarak hayata hazırlıyor musunuz? Hayatın ne getireceğini hiç birimiz bilmiyoruz. Bu nedenle çocuklarımızı özgüveni olan güçlü bireyler olarak yetiştirmeliyiz. Bu fotoğraflardaki çocukların özgüveni biraz tavan yapmış görünüyor.

Keyfine Düşkün 24 Bebeğin Komik Fotoğrafları

Bu komik bebeklerin keyfine diyecek yok. Keyif düşkünü 24 bebeğin fotoğrafları gerçekten çok komik olmuş.

Gözlük Takınca Tam Yemelik Olan 10 Bebek

Bu gözlükleri takan bebekler gerçekten çok komik olmuşlar. Sizler için gözlük takan 10 bebeğin fotoğrafını derledik. Sizde bebeğinizin komik fotoğraflarını sitemize üye olup ekleyebilirsiniz.

Bebeklerin Minik Ellerini Konu Alan 14 Güzel Fotoğraf

Bebeklerin minik elleri konulu fotoğraf çalışması gerçekten güzel olmuş. Sizde bebeğinizin ellerinin fotoğrafını çekmeyi unutmayın. Gelecek günler için hoş bir hatıra olabilir.

En Güzel Benim Tamam mı?

Aynanın karşısında kendini gören bebeğin komik halleri güldürüyor.

En Temiz Duyguları Saklayan 36 Güzel Fotoğraf

Sevimli hayvanlar ile oynayan çocukların yüzlerindeki gülümsemeyi görünce sizde çocukluğunuza dönmek isteyebilirsiniz. Çocuklar ile hayvanlar arasında gerçekten özel bir iletişim var. Bu fotoğraflar bu düşünceyi destekleyici nitelikte olmuş.

Koca Dişlere Sahip 11 Sevimli Bebek

Bebekler bu emzikler ile gerçekten çok komik görünüyorlar. Sevimli bebekler emziklerini kullandıklarında etrafındakilerin yüzü mutlaka gülüyordur. Eğlenceli eşyaları seviyorum.

Çocuklar ile Oynayan Sevimli Hayvanlar

Çocuklar ile hayvanlar arasında her zaman özel bir iletişim oluyor. Sevimli hayvanlar ile oynayan çocukların yüzü her zaman güler. Sizler için derlediğimiz fotoğraflarda hayvanlar ile oynayan çocukların eğlenceli hallerini görebilirsiniz.

Bebeklerinizle Hatıra Fotoğrafı Çektirebileceğiniz 4 Güzel Fikir

Bebeklerinizle hatıra fotoğrafı çektirmek isterseniz bu fikirler ilginizi çekebilir. Yenidoğan bebeği çok yormadan onunla beraber çektireceğiniz fotoğraflar ile güzel günleri ölümsüzleştirebilirsiniz.

Düşünceli 15 Sevimli Bebek

Bebekleri şimdiden bir düşünce sarmış. Sanki Karadeniz'de gemileri batmış. bebekleri hep gülerken ya da ağlarken hatırlarım. Bebekleri böyle düşünceli olarak ilk defa gördüm.

Bebekler için 11 Sevimli Bere

Bu bereleri takan bebekler gerçekten çok sevimli olmuşlar. Soğuk geçen günlerde bebeğinizle dışarı çıkarsanız bebeğinizin başına bu berelerden birini geçirin.

Pala Bıyıklı 15 Sevimli Bebek

Pala bıyıklı bebek görmüş müydünüz? Bebeğinizin pala bıyıklı olmasını isterseniz sizde bu emziklerden alabilirsiniz. Bıyık şeklinde emzik takan bebeklerin görünüşü gerçekten çok komik oluyor.

Boyundan Büyük İşlere Kalkışan 15 Sevimli Çocuk

Sevimli çocuklar bu sefer olmadık işlerin başına geçmişler. Motosikleti tamir etmeye çalışan mı dersiniz, doktor gibi muayene yapmaya çalışan mı ya da tarlayı sürmeye çalışanı mı? Bu çocukların hepsi birbirinden hamarat.

Çocuklar ile Oynayan 24 Sevimli Hayvan

Hayvan sevgisi insanlara çocukken aşılanacak bir duygudur. Sevimli hayvanlar ile oynayan çocukların mutlu hallerini izlemek dünyada yaşayabileceğiniz en güzel duygulardan biridir. Sizler için derlediğimiz 24 fotoğraf ile sevimli hayvanlar ile oynayan çocukların yüzlerindeki mutluluğa şahit olabilirsiniz.

Babalarını Şekilden Şekille Sokan 24 Sevimli Kız Çocuğu

Eskiden kız çocukları, babaları ile istedikleri gibi oyun oynayamazlarmış. Günümüzde bazı kız çocukları oyun oynarken babalarını şekilden şekille sokmayı başarıyor. Sizler için derlediğimiz 24 fotoğrafta kızların babalarını ne hallere soktuğuna şahit olabilirsiniz. Peki siz babanızla istediğiniz şekilde oyun oynayabildiniz mi?

Biberonu Ellerinden Düşürmeyen 10 Sevimli Bebek

Biberon düşkünü 10 sevimli bebeğin hali gerçekten çok komik. Sevimli bebeklerden bazısı biberonu ayakları ile tutarken bir başkası damacana boyunda biberon kullanıyor.

Keyiflice Banyo Yapan 8 Sevimli Çocuk

Bazı çocuklar banyo yapmayı çok severler. Banyo yaparken sabun köpüğü ile oynayan sevimli çocukların halleri sizi de güldürebilir.

Birbirinden Sevimli 35 Kostümlü Bebek

Bebeklere ne giydirseniz yakışıyor. Bebeklere birbirinden ilginç kostümleri giydirmişler. Kostümleri giyen bebeklerin hali gerçekten görülmeye değer.

Açken Sen Sen Değilsin

Acıkmış çocuklarının yemek yemesini izleyen anne belkide dünyanın en mutlu annesidir. Açıkmış 12 sevimli çocuğun yüzünüzü güldürecek hallerini galerimizde görebilirsiniz.

Birbirinden Sevimli 70 Çocuğun Komik Halleri

Birbirinden sevimli 70 çocuğun görülmeye değer fotoğraflarını sizler için derledik.

Ketçap

Öylesine mutluki :)

Fincan

İnternette bir zamanlar moda olan akım baby mugging bebeklerinin fincandan çıkmış gibi gösteren çok sevimli fotoğraflar sizlerle. Bir nefeste içerim ben bunları :)

Bebekler için örgü fikirleri

Kış geldi sayılır artık bu sevimli bebeklere bir şeyler örmek ister misiniz? El örgüsü ilginç ve eğlenceli bebek bereleri ve bebek kıyafetleri

Saklambaç oynayan bebekleri EBELİYORUZ

Sakın gülmeyin, hepimiz bu yoldan geçtik, hepimiz bebektik sonra çocuk olduk değil mi ? Hangimiz çocukken evde saklambaç oynamadı? Hangimiz ebelendi ama şimdi saklanan sevimli şeyleri görünce ebelemek daha eğlenceliymiş :) İşte günümüz çocukları işte onların saklandığı yerler, biz hepsini ebeledik sizde ebeleyin :)

Bebek uyuma pozisyonları

Bebekler uykuları gelince heryerde uyuyabilir, yatak veya konfor aramazlar

Kum Banyosu

Artık büyüdü kendisi tek başına banyo yapabilir :) ama ilk seferinde su yerine kum kullanmış :)