sevimli.tv Logo


müzik Etiketli İçerikler

684 gösterim,


Kendi Kendini Sallayan Müziksever Minnoş

Tatlı mı tatlı bir kız bebek oturtulduğu sallanan koltuğunda müziğinde etkisiyle beşik gibi sallanıp dans ediyor ve adeta kendini sallıyor. Bu sevimli bebeğin sempatik ve keyifli hareketlerini izlemek için seçtiğimiz bu tatlı videoyu izleyebilirsiniz.

Müzik mi? O Zaman Eller Havaya

Gözyaşları içinde ağlayan sevimli ve tombiş bebek, birden açılan müziğin sesini duyuyor ve eller havaya moduna giriyor :) Bu sevimli bebeğin en keyifli duygu değişim görüntülerini izlemek için, sizin için seçtiğimiz videomuzu izleyebilirsiniz.

Babasının Piyanosuyla Uykuya Dalan Minnoş

Piyano çalan babasının kucağındaki tatlı bebek, babası daha ilk notalara bastığı anda esnemeye başlıyor. Sonrasında ise komutu almış bir asker gibi bir anda uyumaya başlıyor. Bu hem sevimli hem de ilginç görüntüleri izlemek için videomuza tıklayabilirsiniz.

Ayakların Ritmik Dansı

Büyük ihtimalle aynı bacaktan neden iki tane olduğunu anlamaya çalışan şaşkın minnoş, ayaklarını komik bir şekilde hareket ettirerek, otururken bir nevi dans ediyor. Bu tatlı bebeğin harika ayak hareketlerini izlemek için videomuza tıklayabilirsiniz.

Senkronize Tombik Ayaklar

Senkronize bir şekilde müziğe göre hareket eden tombik ayakların hareketlerine bayılacaksınız. Keyifle ayaklarını sallayan sevimli bebek, videonun sonlarına doğru güzel yüzünü de gösteriyor.

Böyle Olur Doğunun Bebekleri

Doğu yöresinden bir müziği duydukları anda yattıkları yerde oynamaya başlayan sevimli bebekler sizi çok güldürecek :)